O nas

Kim jesteśmy?

_DSC8728 kopia
Przychodnia Lekarska  przy ul. Leszno 17 jest placówką świadczącą usługi opieki zdrowotnej od prawie 50 lat. Zlokalizowana jest na terenie Dzielnicy Warszawa Wola, blisko centrum miasta z bardzo dogodnym dojazdem komunikacją miejska. Przychodnia oferuje pacjentom ubezpieczonym w Narodowym Funduszu Zdrowia kompleksową, profesjonalną opiekę medyczną w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji leczniczej i leczenia psychiatrycznego oraz w zakresie badań diagnostycznych. W Przychodni świadczone są także odpłatne usługi lekarzy specjalistów i badania diagnostyczne.

Dla zapewnienia  naszym pacjentom odpowiednich warunków uzyskiwania porad na przestrzeni kilku lat zmieniono wygląd Przychodni, przeprowadzono prace remontowe, modernizacyjne, wprowadzono możliwość internetowej rejestracji pacjentów w podstawowej opiece zdrowotnej, zainstalowano terminal umożliwiający dokonywanie płatności kartą.

Przychodnia umożliwia szybki i nieograniczony dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Gwarantujemy również pacjentom szybki i łatwy dostęp do badań diagnostycznych. Przychodnia wyposażona jest w wysokiej klasy aparaturę medyczną. Wykonujemy badania diagnostyczne w bardzo szerokim zakresie m.in. EKG, USG serca, badanie Holtera, zabiegi fizykoterapeutyczne i rehabilitacyjne.

Nasze usługi

Podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) mieści się na I piętrze przychodni. Umawianie na wizytę do lekarza odbywa się osobiście w  Biurze Obsługi Pacjenta lub telefonicznie: tel. nr 22 299-10-06 wew 1 oraz za pośrednictwem strony: http://zozwola.pl/uslugi-online/

Integralną częścią każdej poradni POZ naszego Zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ (zabiegowy) oraz punkt pobrań.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej działają poradnie:

Zapisy do wszystkich poradni dla Pacjentów ubezpieczonych prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta
22 299-10-06 wew 1
Rehabilitacja

w ramach rehabilitacji działają:

Oddział dzienny leczenia zaburzeń nerwicowych

Oddział dzienny leczenia zaburzeń nerwicowych mieści się na III piętrze przychodni.
Informacje o zapisach pod nr 22 632 93 59

Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia dla dorosłych

Mieści się na III piętrze, gabinet nr 41, 40, 39, 34
Zapisy i informacje w Biurze Obsługi Pacjenta tel. 22 620 35 24

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

W ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej udzielane są świadczenia dla dzieci i dorosłych. Gabinety NiŚOZ mieszczą się na parterze przychodni.
Informacja pod nr tel. 22 299 31 40

Kierownictwo

Do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w Przychodni Lekarskiej przy ul. Leszno 17 zapraszają  kierownik przychodni dr Grzegorz Borstern oraz przełożona pielęgniarek mgr Alicja Radziszewska.